Piirkonnast
Ülikool, äri, sport, loodus - kõik meie ümber

Asume Tallinna Tehnikaülikooli territooriumil vaikses piirkonnas, otse männimetsa läheduses. Lähiümbruses on kombineeritud suurepärased sportimisvõimalused, akadeemilisus ja ettevõtlus.

ÜLIKOOL, RAAMATUKOGU JA MUUSEUM

Hosteli lähedal asub Tallinna Tehnikaülikooli peahoone ja õppehooned ja raamatukogu. Raamatukogu on avatud kõigile ning seda saab külastada ühekordse külaliskaardiga.

TTÜ Muuseum pakub põnevat ja harivat ajaveetmist nii suurtele kui väiksematele külastajatele. Muuseum ootab oma interaktiivsete ja põnevate näitustega tutvuma kõiki huvilisi.

TEADUS JA ÄRI

Paarisaja meetri kaugusel meie majast asub Tallinna Teaduspark Tehnopol, mis on koduks alustavatele ja kasvavatele tehnoloogiaettevõtetele.

SPORT

Umbes 10 minuti jalutuskäigu kaugusel tegutseb Nõmme Spordikeskus, kus saab ujuda (välibassein ja tünnisaunad), rannavõrkpalli ja jalgpalli mängida ning jõusaalis ja saunas käia. Talvel saab suusatada valgustatud radadel, kelgutada ja uisutada.

Sealsamas pakub Põhja-Eesti suurim Nõmme Seikluspark elamusi julgematele ja discgolfi nii algajatele kui ka professionaalidele.

Meie lähedal asub ka TTÜ Spordihoone, kus korraldatakse spordiüritusi ja pakutakse võimalusi erinevate spordialadega tegelemiseks.

SÖÖGIKOHAD

Vaid mõne minutilise jalutuskäigu kaugusel Academic Hostelist võib leida mitmeid söögikohti ja kohvikuid, kus on mõnus sõpradega aega veeta ja häid sööke nautida.

Küsi täpsemat infot hosteli administraatorilt.

ÜRITUSTE KORRALDAMINE

Paari km kaugusel ilutseb ajalooline Glehni loss koos pargi, kujude, obeliski, palmimaja ja tähetorniga. Seal on võimalik korraldada erinevaid üritusi, vastuvõtte, kontserte ja seminare. Oleme parima hinna ja suurima mahutavusega majutuskoht Glehni lossi lähedal.

Kui Sul tekkis küsimusi Academic Hosteli kohta või vajad abi broneeringu tegemisel, siis võta meiega julgelt ühendust kasutades allpool olevaid kontaktandmeid.